Bestuur

Ons bestuur staat voor jullie klaar.

Wim Verhelst

VOORZITTER

Achiel Rommelplein 5 - 8210 Zedelgem
0475 32 64 46
wim.verhelst@telenet.be

André Vanderyse

ONDERVOORZITTER

L. Van Malestraat 73 - 8310 Sint-Kruis
0478 34 54 78
andrevanderyse@gmail.com

Willy Denys

SECRETARIS

Kloosterstraat 95 - 8210 Veldegem
050 27 50 34
willy.denys@skynet.be

Kurt Denys

PENNINGMEESTER

Kloosterstraat 95 - 8210 Veldegem
050 27 50 34 of 0475 56 36 87
kurt.denys@skynet.be

Etienne Sanders

BESTUURSLID - KWALITEITSCONTROLE

H. Consciensestraat 2 - 8211 Aartrijke
050 24 19 25
etienne.sanders@skynet.be

Sabine Pouseele

BESTUURSLID

Hoge Vautestraat 21 - 8210 Zedelgem
sabine.pouseele@gmail.com

Freddy Devriendt

BESTUURSLID

Vier Eikenstraat 12 - 8210 Zedelgem
050 20 01 00
freddy.devriendt@telenet.be

René Feys

BESTUURSLID

Aime Claeysstraat 15 - 8210 Zedelgem

Patrick Van Damme

BESTUURSLID

Kloosterstraat 67 - 8210 Veldegem
0473 24 47 55
patrickvandamme67@gmail.com

Martine Serroels

KLEDIJVERANTWOORDELIJKE

H. Consciensestraat 2 - 8211 Aartrijke
050 24 19 25
etienne.sanders@skynet.be
© 2020: Wandelclub Vier Op Een Rij, Alle rechten voorbehouden - peevdee | Innovation Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress